Zateplovací systém ETICS

< Zpět na hlavní stranu

Zateplovací systém

V případě zájmu provádíme zateplení vnějších plášťů budov, pomocí kontaktního zateplovacího systému ETICS. Jedná se o nejrozšířenejší způsob zateplování staveb v České republice. Tento systém lze využít jak při zateplení klasických rodinných domů, tak i v případě bytových a komerčních staveb. Zateplením domu snížíte náklady na vytápění až o 50% a v letních měsících si naopak zajistíte příjemné klima uvnitř domu. Celkově také zateplením zvýšíte hodnotu celé nemovitosti na trhu realit.

Postup zateplení domu probíhá v několika krocích. Nejdříve je nutné podkladové zdi vyrovnat a odstranit nečistoty, a poté se nalepí a ukotví vybraná tepelná izolace. Na takto připravenou izolaci se natáhne základní vrstva stěrkové hmoty. Do ní se později vtlačí skleněná síťovina, která daný povrch zpevní. Síťovina se ještě “zakryje” další vrstvou stěrkové hmoty. Poté již následuje samotné omítání zdiva, například silikonovou omítkou

V případě zájmu o zateplení vaší stavby se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím poptávkového formuláře. My vám co nejdříve ZDARMA zašleme návrh na míru vašim potřebám, včetně cenové kalkulace. Níže je uvedena orientační cena bez DPH. Přesná cena může být stanovena až po osobní návštěvě na místě stavby, vzhledem k velmi odlišné kvalitě provedení staveb a členitosti domu.

Zateplovací systém ETICS (polystyren tloušťky 14cm) 1490 Kč / m2

V ceně zahrnuto:

Chcete zaslat nezávaznou nabídku?

Vyplníte pouze potřebné údaje a my vám co nejdříve ZDARMA zašleme cenovou kalkulaci.