Anhydritové lité podlahy

< Zpět na hlavní stranu

Anhydritové podlahy

Anhydritové lité podlahy jsou velmi oblíbené zejména pro svou funkčnost a rychlost aplikace. Díky tekuté struktuře materiálu, lze při aplikaci podlahy využít samonivelační funkce, tedy přirozeného efektu kapaliny vytvořit vodorovný povrch. Před ani po lití podlahy není potřeba pokládat další vyrovnávací vrstvy, stačí pouze podlahu znivelovat a poté nechat zatvrdnout. Z toho důvodu je tento materiál také využíván k opravě již nerovných podlah.

Tento typ podlahy je nejlepším řešením pro podlahové vytápění, díky vynikající tepelné vodivosti, rovnoměrnému prohřívání a vysoké hustotě materiálu. Dokonalé rozprostření hmoty kolem topných vedení a minimální množství vzduchových bublin v lité podlaze zaručuje rychlé prohřátí a okamžitý odvod tepla do prostoru místnosti.

Aplikace anhydritové podlahy probíhá velmi rychle, celá realizace u bežného rodinného domu trvá zhruba jeden den a za dalších 24-48 hodin od nalití jsou podlahy již zcela pochůzné.

Níže jsou uvedeny orientační ceny bez DPH. Přesná cena zhotovení podlahy může být stanovena až po osobní návštěvě na místě stavby, vzhledem k rovinnosti podlah a členitosti domu.

Cena podlahy tloušťky 4cm (standard) 410 Kč / m2

Cena podlahy tloušťky 5,5 cm (na podlahové topení) 510 Kč / m2

V ceně zahrnuto:

Chcete zaslat nezávaznou nabídku?

Vyplníte pouze potřebné údaje a my vám co nejdříve ZDARMA zašleme cenovou kalkulaci.